Łukawiec 423, ,

Szkoła 17 7715549, Intendent 17 7715645
.

Odsłony: 2030

Kreatywność to proces generowania oryginalnych pomysłów, które mają wartość.
                (…) Innowacja natomiast to wprowadzenie nowych pomysłów w życie.
                                                                                      Ken Robinson „Kreatywne szkoły”.

- „Przedszkolak w świecie teatru”.
   Innowacja realizowana we wszystkich grupach przedszkolnych przez panią Agnieszkę Stróż i panią Karolinę Warchoł.
- „Kronika przeczytanych bajek”.
 Innowacja realizowana w przedszkolu w grupie 4,5 latków przez panią Barbarę Płonkę – Kloc.
- „Doświadczenia i eksperymenty, kluczem do poznania tajemnic przyrody”.
  Innowacja realizowana w Szkole Podstawowej w  klasie VI b przez panią Katarzynę Urban.